Facebook
MEBLIK.plDlaczego Meblik?Aktualności

Aktualności

14 Paź
Salon w Kielcach otwarty!

Salon w Kielcach otwarty!

Nowy punkt otwarty!

Mamy przyjemność Was poinformować, że właśnie otworzyliśmy nowy salon w Kielcach! Meblik się przeniósł do Kieleckiej Fabryki Mebli, na ul. Zegnańskiej 232. W salonie są dostępne kolekcje zarówno dziecięce jak i młodzieżowe, jest więc w czym wybierać :)

Możecie nas odwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 10-19 i od soboty do niedzieli w godz. 10-15. Jesteśmy też pod telefonem na 733 333 189 i pod adresem e-mail kielce@meblik.pl.

1.jpg (1800 x 1300)     

15 Lip
Nowość! Biurka regulowane

Nowość! Biurka regulowane

Poszerzyliśmy naszą ofertę biurek specjalnie na nadchodzący sezon szkolny. Od teraz można kupić biurko, które będzie rosło razem z Twoim dzieckiem. Możliwość regulacji wysokości blatu jak i kątu jego nachylenia! Więcej na podstronie dot. biurek regulowanych.

15-lat-dziew.jpg (1800 x 1200)

18 Cze
Konkurs

Konkurs "Mebluj z Meblikiem"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę konkursową naszego partnera - portal dla rodziców Mamazone.pl Tam znadziecie konkurs, a w nim do wygrania nagrody od Meblika  - 10 kompletów pościeli dla niemowlaczków. Wystarczy odpowiedzieć ciekawie i dowcipnie na jedno zadanie konkursowe: 

Podaj 3 aspekty, którymi będziesz kierować się podczas urządzania pokoju dla dziecka. Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.  Odpowiedzi należy zamieszczać TYLKO w wątku konkursowym na stronie: 

http://forum.mamazone.pl/index.php?/topic/7933-konkurs-mebluj-z-meblikiem/

Zapraszamy serdecznie do udziału!

28 Maj

Meblik w "Bitwie o dom" - finał

Finałowy odcinek "Bitwy o dom" już dziś.  Trzymamy kciuki za rodzinę Czyżniaków i wszystkich do tego zachęcamy! Jeśli macie ochotę, można wesprzeć ich bardzej aktywnie biorąc udział w głosowaniu. Ich mieszkanie podoba się nam bardzo. A na szczególne wyróżnienie zasługuje pokój synka Aleksa, lat 9, w którym stworzono klimat jak z bajki.  Ulubiona postać Aleksa zdobi szafę z kolekcji Nordic.  Pozostałe meble także prezentują się przebojowo na tle niebieskich ścian. Poniżej więcej zdjęć z pokoju chłopca.

Zapraszamy przed ekrany dziś o godz. 21.30 na kanale TVN - ostatni odcinek "Bitwy o Dom". Czy wygra rodzina Czyżniaków?

19 Kwi
Meblik w C.H. Jupiter w Warszawie

Meblik w C.H. Jupiter w Warszawie

Zmieniliśmy ekspozycję w naszym salonie firmowym w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia naszych nowych kolekcji na żywo. Wśród nich między innymi:

Salon znajduje się w Centrum Handlowym Jupiter na ul. Torarowej 22 (I piętro).

Meble Barcelona     nowoczesne meble młodzieżowe

meble disney     białe meble dla dzieci

21 Mar
Meblik urządza

Meblik urządza "Bitwę o dom"

Zapraszamy do oglądania programu "Bitwa o dom" w telewizji TVN już w najbliższą środę o godz. 21.30.  Uczestnicy programu urządzać będą pokoje dla dzieci. Meblik sponsoruje umeblowanie wnętrz pokoi rodzin z dziećmi.

Według zasady Meblika: bezpieczne, solidne, grawerowane, dziecięce pokoiki zostały wyposażone w meble, które tworzą otoczenie sprzyjające zabawie, odpoczynkowi i rozwojowi dziecięcej wyobraźni. Uczestnicy programu "Bitwa o dom" w pełni wykorzystali potencjał estetyczny, jaki dają meble Meblika i wykreowali unikalne przestrzenie, dopasowane do charakteru i zainteresowań każdego z dzieci. Pokoje dla nastolatków też budzą dużo emocji.

Meblik zaangażował się w "Bitwę o dom" w telewizji TVN ze względu na duży potencjał, jaki niesie kreatywne podejście do urządzania przestrzeni mieszkalnej pokazywane w tym programie. Jurorzy wprawnym okiem oceniają pomysłowość uczestników, wybór umeblowania i wykonanie aranżacji każdego z pomieszczeń.

 Najbliższy odcinek "Bitwy o dom" emitowany będzie na kanale TVN we środę o 21.30. Widzowie mają okazję przekonać się, która z rodzin biorących udział w programie wykonała najciekawszą kreację pokoju dla swych pociech.